| Tootja osanumber : | BFC238324274 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Draloric/Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | BFC238324274(1).pdfBFC238324274(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | BFC238324274 |
|---|---|
| Tootja | Draloric/Vishay |
| Kirjeldus | CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | BFC238324274(1).pdfBFC238324274(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 630V |
| Pinge reiting - AC | 220V |
| Tolerants | ±5% |
| Lõpetamine | PC Pins |
| Suurus / mõõde | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| Seeria | MMKP383 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 0.886" (22.50mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.768" (19.50mm) |
| Omadused | - |
| Dielektriline materjal | Polypropylene (PP), Metallized |
| Mahtuvus | 0.27 µF |
| Taotlused | High Pulse, DV/DT |








CAP FILM 0.24UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.3UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.03UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.036UF 5% 630VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.16UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
PDFRFQ