| Tootja osanumber : | TNPW08051K33BHEA |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | TNPW08051K33BHEA(1).pdfTNPW08051K33BHEA(2).pdfTNPW08051K33BHEA(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | TNPW08051K33BHEA |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | TNPW08051K33BHEA(1).pdfTNPW08051K33BHEA(2).pdfTNPW08051K33BHEA(3).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±50ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | TNPW e3 |
| Vastupanu | 1.33 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.022" (0.55mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | TNPW0805 |







RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 1.33K OHM 0.1% 1/8W 0805