| Tootja osanumber : | RLR05C3302GSRE8 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RLR05C3302GSRE8 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Tolerants | ±2% |
| Temperatuuri koefitsient | ±100ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) |
| Seeria | Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 |
| Vastupanu | 33 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Ebaõnnestumise määr | S (0.001%) |
| Koostis | Metal Film |
| Baastoote number | RLR05 |







RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 330K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL
RES 330K OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 33K OHM 2% 1/8W AXIAL