| Tootja osanumber : | RCP2512B910RGEA |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RCP2512B910RGEA(1).pdfRCP2512B910RGEA(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RCP2512B910RGEA |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RCP2512B910RGEA(1).pdfRCP2512B910RGEA(2).pdf |
| Tolerants | ±2% |
| Temperatuuri koefitsient | ±150ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 2512 |
| Suurus / mõõde | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) |
| Seeria | RCP |
| Vastupanu | 910 Ohms |
| Võimsus (W) | 3.5W |
| Pakett / kott | 2512 (6432 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.025" (0.64mm) |
| Omadused | Moisture Resistant |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |







RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512
RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512
RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512
RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512
RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512
RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512
RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512
RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512
RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512
RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512