| Tootja osanumber : | CRCW08056K20JNEA |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | 13 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 6.2K OHM 5% 1/8W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CRCW08056K20JNEA(1).pdfCRCW08056K20JNEA(2).pdfCRCW08056K20JNEA(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CRCW08056K20JNEA |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES SMD 6.2K OHM 5% 1/8W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 13 pcs |
| Andmelehed | CRCW08056K20JNEA(1).pdfCRCW08056K20JNEA(2).pdfCRCW08056K20JNEA(3).pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±200ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | CRCW |
| Vastupanu | 6.2 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.020" (0.50mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | CRCW0805 |







RES SMD 6.2K OHM 1% 1/8W 0805
RES 6.2K OHM 1% 1/8W 0805
RES SMD 6.2K OHM 1% 1/2W 0805
RES 6.2K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/2W 0805
RES SMD 6.2K OHM 1% 1/8W 0805
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/8W 0805
RES 6.2K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 6.2K OHM 1% 1/8W 0805