| Tootja osanumber : | CPCF05360R0JE66 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 360 OHM 5W 5% RADIAL | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CPCF05360R0JE66(1).pdfCPCF05360R0JE66(2).pdfCPCF05360R0JE66(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CPCF05360R0JE66 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 360 OHM 5W 5% RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CPCF05360R0JE66(1).pdfCPCF05360R0JE66(2).pdfCPCF05360R0JE66(3).pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±400ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Suurus / mõõde | 0.512' L x 0.354' W (13.00mm x 9.00mm) |
| Seeria | CPCF |
| Vastupanu | 360 Ohms |
| Võimsus (W) | 5W |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 225°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 1.003' (25.48mm) |
| Omadused | Flame Proof, Safety |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Metal Film |







RES 33K OHM 5W 5% RADIAL
RES 360 OHM 5W 10% RADIAL
RES 390 OHM 5W 5% RADIAL
RES 390 OHM 5W 10% RADIAL
RES 39K OHM 5W 5% RADIAL
RES 33K OHM 5W 5% RADIAL
RES 36K OHM 5W 5% RADIAL
RES 33K OHM 5W 10% RADIAL
RES 35.7K OHM 5W 5% RADIAL
RES 33K OHM 5W 5% RADIAL