| Tootja osanumber : | CP0010R1600JE663 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 0.16 OHM 10W 5% AXIAL | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CP0010R1600JE663(1).pdfCP0010R1600JE663(2).pdfCP0010R1600JE663(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CP0010R1600JE663 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 0.16 OHM 10W 5% AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CP0010R1600JE663(1).pdfCP0010R1600JE663(2).pdfCP0010R1600JE663(3).pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±400ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm) |
| Seeria | CP |
| Vastupanu | 160 mOhms |
| Võimsus (W) | 10W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 275°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Flame Proof, Safety |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Wirewound |







RES 0.15 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.15 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.18 OHM 10W 5% AXIAL
RES 0.15 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.15 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.16 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.16 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.18 OHM 10W 5% AXIAL
RES 0.18 OHM 10W 10% AXIAL
RES 0.16 OHM 10W 5% AXIAL