| Tootja osanumber : | STMGFW302412-J |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Cosel |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC/DC CONVERTER +/-12V 30W |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | STMGFW302412-J(1).pdfSTMGFW302412-J(2).pdfSTMGFW302412-J(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | STMGFW302412-J |
|---|---|
| Tootja | Cosel |
| Kirjeldus | DC/DC CONVERTER +/-12V 30W |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | STMGFW302412-J(1).pdfSTMGFW302412-J(2).pdfSTMGFW302412-J(3).pdf |
| Pinge - väljund 4 | - |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | -12V |
| Pinge - väljund 1 | 12V |
| Pinge - isolatsioon | 1.5 kV |
| Pinge - sisend (min) | 9V |
| Pinge - sisend (max) | 36V |
| Tüüp | Open Frame |
| Suurus / mõõde | 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm) |
| Seeria | STMGFW (30W) |
| Võimsus (W) | 30W |
| Pakk | Box |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Väljundite arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Chassis Mount |
| Tõhusus | 88% |
| Praegune - väljund (max) | 1.25A, 1.25A |
| Baastoote number | STMGFW302412 |
| Kinnitusagentuur | CE |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
DC/DC CONVERTER +/-5V 20W
DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
DC/DC CONVERTER +/-5V 20W
DC/DC CONVERTER +/-5V 20W
DC/DC CONVERTER +/-12V 30W
DC/DC CONVERTER +/-12V 30W