| Tootja osanumber : | LEA50F-3R3-GY | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Cosel | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | AC/DC CONVERTER 3.3V 50W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | LEA50F-3R3-GY(1).pdfLEA50F-3R3-GY(2).pdfLEA50F-3R3-GY(3).pdfLEA50F-3R3-GY(4).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | LEA50F-3R3-GY |
|---|---|
| Tootja | Cosel |
| Kirjeldus | AC/DC CONVERTER 3.3V 50W |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | LEA50F-3R3-GY(1).pdfLEA50F-3R3-GY(2).pdfLEA50F-3R3-GY(3).pdfLEA50F-3R3-GY(4).pdf |
| Pinge - väljund 6 | - |
| Pinge - väljund 4 | - |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 3.3V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend | 85 ~ 264 VAC |
| Tüüp | Open Frame |
| Suurus / mõõde | 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm) |
| Seeria | LEA (50W) |
| Võimsus (W) | 50W |
| Pakk | Box |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Chassis Mount |
| Minimaalne koormus nõutav | - |
| Omadused | Adjustable Output, Universal Input |
| Tõhusus | 71% |
| Praegune - väljund 1 | 10 A |
| Baastoote number | LEA50F |
| Kinnitusagentuur | CE, cURus, TUV |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
AC/DC CONVERTER 30V 50W
AC/DC CONVERTER 30V 50W
AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
AC/DC CONVERTER 30V 50W
AC/DC CONVERTER 30V 50W
AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
AC/DC CONVERTER 48V 50W
AC/DC CONVERTER 30V 50W
AC/DC CONVERTER 3.3V 50W