| Tootja osanumber : | CPDZC5V0BU-HF |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Comchip Technology |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DIODE ESD 5VWM 56W 0201/DFN0603 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CPDZC5V0BU-HF |
|---|---|
| Tootja | Comchip Technology |
| Kirjeldus | DIODE ESD 5VWM 56W 0201/DFN0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge - tagurdamine (tüüp) | 5V (Max) |
| Pinge - kinnitus (max) @ Ipp | 14V |
| Pinge - jaotus (min) | 5.8V |
| Ühesuunalised kanalid | 1 |
| Tüüp | Zener |
| Pakkuja seadme pakett | 0201/DFN0603 |
| Seeria | - |
| Toiteliini kaitse | No |
| Võimsus - Peak pulss | 56W |
| Pakett / kott | 0201 (0603 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) | 4A (8/20µs) |
| Mahtuvus @ sagedus | 0.45pF @ 1MHz |
| Taotlused | General Purpose |







DIODE ESD 3.3VWM 56W 0201/DFN060

TVS DIODE 5VWM 15VC 0201/DFN0603

DIODE ESD 5VWM 15VC 0201/DFN0603

DIODE ESD 5VWM 10VC 0201/DFN0603
DIODE ESD 24VWM 105W 0201/DFN060

DIODE ESD 3.3VWM 8VC 0201/DFN060

DIODE ESD 5VWM 88W 0201/DFN0603

DIODE ESD 3.3VWM 12VC 0201/DFN06

TVS DIODE 5VWM 30VC 0201/DFN0603

DIODE ESD 3.3VWM 80W DFN0603-2L