| Tootja osanumber : | SR-5F-2A-BK |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Coiltronics (Eaton) |
| Varude seisukord : | 64 pcs Stock |
| Kirjeldus : | FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SR-5F-2A-BK(1).pdfSR-5F-2A-BK(2).pdfSR-5F-2A-BK(3).pdfSR-5F-2A-BK(4).pdfSR-5F-2A-BK(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SR-5F-2A-BK |
|---|---|
| Tootja | Coiltronics (Eaton) |
| Kirjeldus | FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | 64 pcs |
| Andmelehed | SR-5F-2A-BK(1).pdfSR-5F-2A-BK(2).pdfSR-5F-2A-BK(3).pdfSR-5F-2A-BK(4).pdfSR-5F-2A-BK(5).pdf |
| Pinge reiting - AC | 250 V |
| Suurus / mõõde | 0.335' Dia x 0.319' H (8.50mm x 8.10mm) |
| Seeria | SR-5F |
| Reaktsiooniaeg | Fast Blow |
| Pakett / kott | Radial, Can, Vertical |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Sulatamine I²t | 9 |
| Kaitsmete tüüp | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC külmakindlus | 0.058 Ohms |
| Praegune hinnang (AMP) | 2 A |
| Värv | - |
| Ribavõimsus @ Rated Voltage | 50A |
| Kinnitusagentuur | cULus, PSE |







FUSE BOARD 400MA 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD

FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD 400MA 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL