| Tootja osanumber : | CTDO5022PF-103HC |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Central Technologies |
| Varude seisukord : | 25 pcs Stock |
| Kirjeldus : | 10UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CTDO5022PF-103HC.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CTDO5022PF-103HC |
|---|---|
| Tootja | Central Technologies |
| Kirjeldus | 10UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 25 pcs |
| Andmelehed | CTDO5022PF-103HC.pdf |
| Tüüp | - |
| Tolerants | ±20% |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Suurus / mõõde | 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm) |
| Varjestus | Unshielded |
| Seeria | CTDO5022HCF |
| Hinnangud | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakett / kott | Nonstandard |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjal - tuum | - |
| Induktiivsagedus - test | 100 kHz |
| Induktiivsus | 10 µH |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.315" (8.00mm) |
| Sagedus - Self Resonant | - |
| Omadused | - |
| DC-takistus (DCR) | 26mOhm Max |
| Praegune hinnang (AMP) | 10 A |
| Praegune - küllastus (ISAT) | - |







680UH SMD POWER INDUCTOR
100UH SMD POWER INDUCTOR
1000UH SMD POWER INDUCTOR
68UH SMD POWER INDUCTOR
SMD (high current) power inducto
15UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
15UH SMD POWER INDUCTOR
1.5UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
1.0UH SMD POWER INDUCTOR
10UH SMD POWER INDUCTOR