| Tootja osanumber : | CA3100ER20-8S |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Cannon |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT FMALE 6P SILV SLDR CUP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CA3100ER20-8S.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CA3100ER20-8S |
|---|---|
| Tootja | Cannon |
| Kirjeldus | CONN RCPT FMALE 6P SILV SLDR CUP |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CA3100ER20-8S.pdf |
| Pinge reiting | 50V |
| Lõpetamine | Solder Cup |
| Varjestus | - |
| Shelli suurus, MIL | - |
| Shelli suurus - sisestada | 20-8 |
| Shell Materjal | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Seeria | MIL-DTL-5015, CA |
| Algmaterjal | Metal |
| Pakk | Bulk |
| Orientatsioon | N (Normal) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Positsioonide arv | 6 |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Paigaldusfunktsioon | Flange |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Threaded |
| Praegune hinnang (AMP) | 22A, 74A |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Silver |
| Pistiku tüüp | Receptacle, Female Sockets |
| Värv | Olive Drab |
| Baastoote number | CA310 |








CONN RCPT FMALE 17P SOLDER CUP

CIRCULAR

CONN RCPT MALE 19P SILVER CRIMP

CONN RCPT FMALE 19P SOLDER CUP

CONN RCPT MALE 8P SILV SLDR CUP

CONN RCPT MALE 19P SILV SLDR CUP

CONN RCPT FMALE 3P SILV SLDR CUP

ER 8C 8#16 PIN RECP WALL

CONN RCPT MALE 1P SILV SLDR CUP

CONN RCPT MALE 4P SILV SLDR CUP