| Tootja osanumber : | 637V31253I3T |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | CTS Electronic Components |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 637V31253I3T(1).pdf637V31253I3T(2).pdf637V31253I3T(3).pdf637V31253I3T(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 637V31253I3T |
|---|---|
| Tootja | CTS Electronic Components |
| Kirjeldus | XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 637V31253I3T(1).pdf637V31253I3T(2).pdf637V31253I3T(3).pdf637V31253I3T(4).pdf |
| Pinge - varustus | 3.3V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Suurus / mõõde | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seeria | 637 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 6-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | LVDS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funktsioon | Enable/Disable |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 312.5 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 66mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |







XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD