| Tootja osanumber : | 634V10623I3T |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | CTS Electronic Components |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 634V10623I3T(1).pdf634V10623I3T(2).pdf634V10623I3T(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 634V10623I3T |
|---|---|
| Tootja | CTS Electronic Components |
| Kirjeldus | XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 634V10623I3T(1).pdf634V10623I3T(2).pdf634V10623I3T(3).pdf |
| Pinge - varustus | 3.3V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | 634P/L |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 6-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | LVDS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.043" (1.10mm) |
| Funktsioon | Enable/Disable |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 106.25 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 65mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | 22mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |








XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD

XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD