| Tootja osanumber : | 581R520X2DAT |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | CTS Electronic Components |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | 5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 581R520X2DAT(1).pdf581R520X2DAT(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 581R520X2DAT |
|---|---|
| Tootja | CTS Electronic Components |
| Kirjeldus | 5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 581R520X2DAT(1).pdf581R520X2DAT(2).pdf |
| Pinge - varustus | 3V |
| Tüüp | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seeria | 581 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 8-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | HCMOS |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.079" (2.00mm) |
| Funktsioon | - |
| Sageduse stabiilsus | ±280ppb |
| Sagedus | 52 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 9.5mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | ±5ppm |








5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

2 ROCK CUST REVERB SIGN. 1 100W

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra