| Tootja osanumber : | S202131TSWCQ |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | C&K |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S202131TSWCQ(1).pdfS202131TSWCQ(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S202131TSWCQ |
|---|---|
| Tootja | C&K |
| Kirjeldus | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S202131TSWCQ(1).pdfS202131TSWCQ(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 125 V |
| Pinge reiting - AC | 125 V |
| Lõpetamise stiil | Wire Leads |
| Minna reisi | 4.57mm |
| Lülitage funktsioon | On-On (Line Voltage Selector) |
| Seeria | S |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 65°C |
| Tööjõud | - |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Mehaaniline elu | - |
| Omadused | No Marking |
| Elektriline elu | 10,000 Cycles |
| Praegune hinnang (AMP) | 6A (AC), 1A (DC) |
| Ajutine kontakt | Not Specified |
| Kontakt materjali | Copper |
| Kontakt Finish | Silver |
| Ringkonnakoht | DPDT |
| Baastoote number | S202131 |
| Täituri tüüp | Screwdriver Slot |
| Täiturmehhanism | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ajami pikkus | 1.27mm |







WALL MOUNT THERMOSTAT SINGLE POL

SOLUSGRAY/RED TEMPLES RED MIRROR
24"L X 2" DIAMETER CRIMPED END T
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
GLASSES READER +2.5 ANTI-FOG 1=1
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V

STD RECTIFIER