| Tootja osanumber : | RS022R05BH |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Ei ole kohaldatav |
| Tootja / bränd : | C&K |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RS022R05BH.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RS022R05BH |
|---|---|
| Tootja | C&K |
| Kirjeldus | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Lead Free status / RoHS staatus | Ei ole kohaldatav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RS022R05BH.pdf |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Minna reisi | 0.25mm |
| Lülitage funktsioon | Off-Mom |
| Seeria | RS, COMAX |
| Pakk | Bulk |
| Ülevaade | 7.15mm x 6.30mm |
| Töötemperatuur | - |
| Tööjõud | 100gf |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Mehaaniline elu | 100,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Valgustuse pinge (nimiväärtus) | - |
| Valgustuse tüüp, värv | - |
| Valgustus | Non-Illuminated |
| Omadused | - |
| Kontaktandmed @ Pinge | 0.05A @ 12VDC |
| Ringkonnakoht | SPST-NO |
| Baastoote number | RS022R05 |
| Täituri tüüp | Standard |
| Ajami orienteerumine | Side Actuated |
| Täiturmehhanism | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Täiturmehhanismi pikkus, täisnurk | 3.85mm |
| Täiturmehhanismi kõrgus PCBst, vertikaalne | - |








SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V