| Tootja osanumber : | MG00S1NZGF |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | C&K |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MG00S1NZGF(1).pdfMG00S1NZGF(2).pdfMG00S1NZGF(3).pdfMG00S1NZGF(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MG00S1NZGF |
|---|---|
| Tootja | C&K |
| Kirjeldus | SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MG00S1NZGF(1).pdfMG00S1NZGF(2).pdfMG00S1NZGF(3).pdfMG00S1NZGF(4).pdf |
| Pinge reiting - DC | 28 V |
| Pinge reiting - AC | 125 V |
| Lõpetamise stiil | Solder Lug |
| Seeria | M |
| Panel Cutout Mõõtmed | Circular - 6.60mm Dia |
| Pakk | Tray |
| Positsioonide arv | 12 |
| Punktide arv tekil | 1 |
| Tekkide arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Indeks peatub | Continuous |
| Omadused | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Panel Depth Behind | 15.88mm |
| Praegune hinnang (AMP) | 250mA (AC/DC) |
| Ajutine kontakt | Non-Shorting (BBM) |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt Finish | Gold |
| Circuit for deck | SP12T |
| Baastoote number | MG00S1N |
| Visua nurk | 30° |
| Täituri tüüp | Flatted (3.17mm Dia) |
| Ajami pikkus | 10.16mm |







SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V