| Tootja osanumber : | 4100-D |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Brady Corporation |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | PIPEMARKER NITROGEN STYLE D BLUE |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 4100-D |
|---|---|
| Tootja | Brady Corporation |
| Kirjeldus | PIPEMARKER NITROGEN STYLE D BLUE |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Laius | 2.813" (71.44mm) |
| Kuju | Square |
| Seeria | Brady® |
| Hinnangud | - |
| Trükitüüp | Pre-Printed |
| Pakk | Bulk |
| Väljaspool toru läbimõõt (min) | 6.000" (152.40mm) |
| Väljaspool toru läbimõõt (max) | - |
| Paigaldus tüüp | - |
| Materjal - keha | Plastic |
| Asukoht | Outdoor |
| Pikkus | 2.813" (71.44mm) |
| Legend (tekst) | Nitrogen |
| Legend (ainult sümbol) | Directional Arrow |
| Keel | English |
| Omadused | Abrasion Resistant, Chemical Resistant |
| Läbimõõt - silt | - |
| Värv - legend | White |
| Värv - taust | Blue |
| Baastoote number | 4100 |
| Kokkulepe | Text Only |
| Taotlused | General |
| Rakendusspetsiifid | Directionality |







4100-B NITROGEN/BLU/STY B
4100-C NITROGEN/BLU/STY C
B915 STYLE H WHT/BLUE NITROGEN
4100-A NITROGEN/BLU/STY A
48"L BRIGHT ALUMINUM TRAILER TON
SUNSTAR 4" COMBUSTION AIR CAP
EMI FILTER KIT PI TYPE
PDFRFQEMI FILTER KIT PI TYPE
PDFRFQ4100-G NITROGEN BLU/STY G
SUNSTAR 6" COMBUSTION AIR CAP