| Tootja osanumber : | MF-RX185/72-0 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Bourns, Inc. |
| Varude seisukord : | 42990 pcs Stock |
| Kirjeldus : | PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MF-RX185/72-0(1).pdfMF-RX185/72-0(2).pdfMF-RX185/72-0(3).pdfMF-RX185/72-0(4).pdfMF-RX185/72-0(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MF-RX185/72-0 |
|---|---|
| Tootja | Bourns, Inc. |
| Kirjeldus | PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 42990 pcs |
| Andmelehed | MF-RX185/72-0(1).pdfMF-RX185/72-0(2).pdfMF-RX185/72-0(3).pdfMF-RX185/72-0(4).pdfMF-RX185/72-0(5).pdf |
| Pinge - maks | 72V |
| Tüüp | Polymeric |
| Aeg reisini | 12.6 s |
| Paksus (max) | - |
| Suurus / mõõde | 0.701' L x 0.122' W (17.80mm x 3.10mm) |
| Seeria | Multifuse®, MF-RX/72 |
| Vastupanu - postitus (R1) (max) | 190 mOhms |
| Resistentsus - algne (Ri) (min) | 80 mOhms |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial, Disc |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 0.201' (5.10mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.902' (22.90mm) |
| Praegune - reis (see) | 3.7 A |
| Praegune - maks | 40 A |
| Praegune - hoidke (Ih) (max) | 1.85 A |
| Baastoote number | MF-RX |
| Kinnitusagentuur | cURus, TUV |








PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL

PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
FUSE PTC RESETTABLE
PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL