| Tootja osanumber : | ELLH09250 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Amphenol Pcd |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10.16MM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ELLH09250.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ELLH09250 |
|---|---|
| Tootja | Amphenol Pcd |
| Kirjeldus | TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10.16MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ELLH09250.pdf |
| Traadi pikkus | - |
| Wire Gauge või Range - mm² | - |
| Wire Gauge või Range - AWG | - |
| Pinge - UL | 600 V |
| Tüüp | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Pöördemoment - kruvi | - |
| Lõpetamise stiil | Solder |
| Seeria | ELLH |
| Kruvide suurus | - |
| Positsioonid tasemel | 9 |
| Plug traat kanne | - |
| Pigi | 0.400' (10.16mm) |
| Pakk | Tray |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Positsioonide arv | 9 |
| Tasete arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Isolatsiooni kõrgus | - |
| Ingress Protection | - |
| Elamu materjal | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Päise suund | Vertical |
| Omadused | - |
| Praegune - UL | 15 A |
| Praegune - IEC | - |
| Taili pikkus | - |
| Võta ühendust Paarimine Finish | Tin |
| Kontakt materjali | Brass |
| Värv | Black |
| Baastoote number | ELLH092 |








TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10.16MM

TERM BLOCK HDR 9POS 10.16MM

TERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 10MM

TERM BLOCK HDR 9POS 10.16MM

TERM BLOCK HDR 9POS 10.16MM

TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10.16MM

TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10MM

TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10.16MM

TERM BLOCK HDR 9POS 10.16MM

TERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 10MM