| Tootja osanumber : | S518025T-3.6864-R |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Aker Technology USA |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S518025T-3.6864-R(1).pdfS518025T-3.6864-R(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S518025T-3.6864-R |
|---|---|
| Tootja | Aker Technology USA |
| Kirjeldus | XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S518025T-3.6864-R(1).pdfS518025T-3.6864-R(2).pdf |
| Pinge - varustus | 1.8V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seeria | S5 |
| Pakett / kott | 4-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | HCMOS |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funktsioon | Enable/Disable |
| Sageduse stabiilsus | ±25ppm |
| Sagedus | 3.6864 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 6mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |








XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD

XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD