| Tootja osanumber : | AM150QB-4805SH22-NZ-M |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Aimtec |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 5V 150W |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | AM150QB-4805SH22-NZ-M.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | AM150QB-4805SH22-NZ-M |
|---|---|
| Tootja | Aimtec |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 5V 150W |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | AM150QB-4805SH22-NZ-M.pdf |
| Pinge - väljund 4 | - |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 5V |
| Pinge - isolatsioon | 2.25 kV |
| Pinge - sisend (min) | 18V |
| Pinge - sisend (max) | 75V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Pakkuja seadme pakett | Quarter Brick |
| Suurus / mõõde | 2.43" L x 2.20" W x 0.57" H (61.8mm x 56.0mm x 14.6mm) |
| Seeria | AM150QB-NZ (150W) |
| Võimsus (W) | 150 W |
| Pakett / kott | Quarter Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | Remote On/Off |
| Tõhusus | 88% |
| Praegune - väljund (max) | 30A |
| Juhtimisfunktsioonid | - |
| Baastoote number | AM150QB |
| Kinnitusagentuur | - |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 48V 150W
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W