| Tootja osanumber : | ATS-11G-146-C1-R0 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEATSINK 30X30X35MM L-TAB |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ATS-11G-146-C1-R0.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ATS-11G-146-C1-R0 |
|---|---|
| Tootja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Kirjeldus | HEATSINK 30X30X35MM L-TAB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ATS-11G-146-C1-R0.pdf |
| Laius | 1.181' (30.00mm) |
| Tüüp | Top Mount |
| Termiline vastupidavus @ füüsiline | - |
| Termiline takistus @ sunnitud õhuvool | 3.98°C/W @ 100 LFM |
| Kuju | Square, Fins |
| Seeria | pushPIN™ |
| Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus | - |
| Pakendatud jahutusega | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakk | Bulk |
| Materjal Finish | Blue Anodized |
| Materjal | Aluminum |
| Pikkus | 1.181' (30.00mm) |
| Uimekõrgus | 1.378' (35.00mm) |
| Läbimõõt | - |
| Baastoote number | ATS-11G |
| Manustamisviis | Push Pin |







HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766