| Tootja osanumber : | ATS-09E-109-C1-R1 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEATSINK 54.00MM X 54.00MM ALUM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ATS-09E-109-C1-R1.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ATS-09E-109-C1-R1 |
|---|---|
| Tootja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Kirjeldus | HEATSINK 54.00MM X 54.00MM ALUM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ATS-09E-109-C1-R1.pdf |
| Laius | 2.126" (54.00mm) |
| Tüüp | Top Mount |
| Termiline vastupidavus @ füüsiline | - |
| Termiline takistus @ sunnitud õhuvool | 27.68°C/W @ 100 LFM |
| Kuju | Square, Fins |
| Seeria | pushPIN™ |
| Võimsuse hajumine @ temperatuuri tõus | - |
| Pakendatud jahutusega | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakk | Bulk |
| Materjal Finish | Blue Anodized |
| Materjal | Aluminum |
| Pikkus | 2.126" (54.00mm) |
| Uimekõrgus | 0.374" (9.50mm) |
| Läbimõõt | - |
| Baastoote number | ATS-09E |
| Manustamisviis | Push Pin |







HEATSINK 50.00MM X 50.00MM ALUM
HEATSINK 50.00MM X 50.00MM ALUM
HEATSINK 50.00MM X 50.00MM ALUM
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 54.00MM X 54.00MM ALUM
HEATSINK 54.00MM X 54.00MM ALUM
HEATSINK 50.00MM X 50.00MM ALUM
HEATSINK 50.00MM X 50.00MM ALUM
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT