| Tootja osanumber : | 68-BSF-060-3-02 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | API Technologies Corp. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 68-BSF-060-3-02 |
|---|---|
| Tootja | API Technologies Corp. |
| Kirjeldus | PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge - UL | 250VAC |
| Pinge - IEC | - |
| Lõpetamine | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Funktsioonide vahetus | Switch On-Off |
| Seeria | 68-BSF |
| Paneeli paksus | - |
| Panel Cutout Mõõtmed | Rectangular - 29.46mm x 60.93mm |
| Pakend | Bulk |
| Positsioonide arv | 3 |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount, Flange |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Kaitsmehoidja, sahtl | Drawer Included, Twin Fused |
| Kaitsmepesa | Yes |
| Filtri tüüp | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Omadused | - |
| Täpsem kirjeldus | Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Flange |
| Praegune - UL | 6A |
| Praegune - IEC | - |
| Pistiku tüüp | Receptacle, Male Blades - Module |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Kinnitused | CSA, SEMKO, UL |








PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL

PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL