| Tootja osanumber : | MR851RLG |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Varude seisukord : | 7450 pcs Stock |
| Kirjeldus : | DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MR851RLG.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MR851RLG |
|---|---|
| Tootja | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Kirjeldus | DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 7450 pcs |
| Andmelehed | MR851RLG.pdf |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 1.25V @ 3A |
| Pinge - DC reverse (Vr) (max) | 100V |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Kiirus | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seeria | - |
| Pöörde taastamise aeg (trr) | 300ns |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | DO-201AD, Axial |
| Muud nimed | MR851RLG-ND MR851RLGOSTR |
| Töötemperatuur - ühenduskoht | -65°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 16 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode tüüp | Standard |
| Täpsem kirjeldus | Diode Standard 100V 3A Through Hole Axial |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 10µA @ 100V |
| Jooksev - keskmine parandatud (Io) | 3A |
| Mahtuvus @ Vr, F | - |
| Baasosa number | MR851 |







DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD
DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
LaosDIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
LaosDIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
LaosDIODE GEN PURP 50V 3A DO201AD
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
LaosDIODE GEN PURP 50V 3A DO201AD
DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD
DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
Laos