| Tootja osanumber : | MM3Z36VST1G |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Varude seisukord : | 37250 pcs Stock |
| Kirjeldus : | DIODE ZENER 36V 200MW SOD323 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MM3Z36VST1G.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MM3Z36VST1G |
|---|---|
| Tootja | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Kirjeldus | DIODE ZENER 36V 200MW SOD323 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 37250 pcs |
| Andmelehed | MM3Z36VST1G.pdf |
| Pinge - Zener (Nom) (Vz) | 36V |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 900mV @ 10mA |
| Tolerants | ±3% |
| Pakkuja seadme pakett | SOD-323 |
| Seeria | - |
| Võimsus - maks | 300mW |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | SC-76, SOD-323 |
| Muud nimed | MM3Z36VST1G-ND MM3Z36VST1GOSTR |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 34 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedants (max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Täpsem kirjeldus | Zener Diode 36V 300mW ±3% Surface Mount SOD-323 |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 50nA @ 25.2V |
| Baasosa number | MM3Z36 |







VOLTAGE REGULATOR DIODES
DIODE ZENER 36V 200MW SOD323F
LaosDIODE ZENER 36V 200MW SOD323
LaosDIODE ZENER 39V 300MW SOD323
DIODE ZENER 36V 300MW SOD323
ZENER DIODE, 36V, 2%, 0.2W, UNID
DIODE ZENER 36V 300MW SOD323
LaosDIODE ZENER 36V 200MW SOD323F
LaosDIODE ZENER 39V 300MW SOD323
ZENER DIODE, 36V, 5%, 0.2W, UNID