| Tootja osanumber : | 74ABT541CMSA | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor | Varude seisukord : | 4482 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 74ABT541CMSA.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 74ABT541CMSA |
|---|---|
| Tootja | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Kirjeldus | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 4482 pcs |
| Andmelehed | 74ABT541CMSA.pdf |
| Pinge - varustus | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pakkuja seadme pakett | 20-SSOP |
| Seeria | 74ABT |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Väljundtüüp | 3-State |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementide arv | 1 |
| Bitide arv elemendi kohta | 8 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendi tüüp | - |
| Täpsem kirjeldus | Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP |
| Praegune - väljund kõrge, madal | 32mA, 64mA |
| Baasosa number | 74ABT541 |







IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
LaosIC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP
LaosIC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
LaosIC BUFF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SSOP
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SSOP