| Tootja osanumber : | ADM6326-24ARTZ-R7 | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | ADI (Analog Devices, Inc.) | Varude seisukord : | 5865 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC MPU RESET CIRC 2.4V SOT23-3 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ADM6326-24ARTZ-R7 |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | IC MPU RESET CIRC 2.4V SOT23-3 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 5865 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - künnis | 2.4V |
| Tüüp | Simple Reset/Power-On Reset |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-23-3 |
| Seeria | - |
| Lähtesta ajastatud aeg | 100 ms Minimum |
| Lähtesta | Active Low |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Väljund | Push-Pull, Totem Pole |
| Muud nimed | ADM6326-24ARTZ-R7-ND ADM6326-24ARTZ-R7TR |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kontrollitud pingete arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-3 |
| Baasosa number | ADM6326 |








IC MPU RESET CIRC ADJ SOT23-3

IC MPU RESET CIRC 2.32V SOT23-3

IC MPU RESET CIRC 2.8V SOT23-3
WATCHDOG SUPERVISOR MR. IC.

IC MPU RESET CIRC 2.5V SOT23-3

IC MPU RESET CIRC 2.7V SOT23-3

IC SUPERVISOR MANUAL RST SOT23-5

IC MPU RESET CIRC 2.2V SOT23-3

IC SUPERVISOR MANUAL RST SOT23-5

IC MPU RESET CIRC 2.6V SOT23-3