| Tootja osanumber : | P50L-100P-A-TGF | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | 3M | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN PLUG 100POS VERT GOLD | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | P50L-100P-A-TGF(1).pdfP50L-100P-A-TGF(2).pdfP50L-100P-A-TGF(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | P50L-100P-A-TGF |
|---|---|
| Tootja | 3M |
| Kirjeldus | CONN PLUG 100POS VERT GOLD |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | P50L-100P-A-TGF(1).pdfP50L-100P-A-TGF(2).pdfP50L-100P-A-TGF(3).pdf |
| Seeria | Pak 50, P50L |
| Pigi | 0.050" (1.27mm) |
| Pakk | Bulk |
| Ridade arv | 2 |
| Positsioonide arv | 100 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Matingi virnastajad | 7mm, 8mm, 10mm |
| Kõrgus üle juhatuse | 0.236" (6.00mm) |
| Omadused | Board Lock, Flange |
| Kontakt viimistluse paksus | 2.00µin (0.051µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Pistiku tüüp | Plug, Center Strip Contacts |
| Baastoote number | P50L |








CUSTOM COMPONENT P50L-100P-CES80

CONN SOCKET 80POS SMD GOLD

CONN PLUG 100POS R/A GOLD
CONN PLUG 100POS SMD GOLD

CONN PLUG 100POS VERT GOLD
CONN PLUG 100POS VERT GOLD

CONN SOCKET 80POS R/A GOLD

CONN SOCKET 80POS VERT GOLD

CONN SOCKET 80POS R/A GOLD
CONN PLUG 100POS R/A GOLD