| Tootja osanumber : | IMCSN-0400-25-U |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | 3M |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEATSHRINK 0.4" X 25' BLACK |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | IMCSN-0400-25-U.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | IMCSN-0400-25-U |
|---|---|
| Tootja | 3M |
| Kirjeldus | HEATSHRINK 0.4" X 25' BLACK |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | IMCSN-0400-25-U.pdf |
| Tüüp | Tubing, Flexible |
| Säilitamise / jahutamise temperatuur | 104°F (40°C) |
| Kokkuvõtte suhe | 3 to 1 |
| Kahandatav temperatuur | - |
| Säilitamise algus | - |
| Säilitusaeg | 24 Months |
| Seeria | IMCSN |
| Taastatud seina paksus | - |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 110°C |
| Materjal | Polyolefin (PO) |
| Pikkus | 25.0' (7.6m) |
| Sisemine läbimõõt - tarnitakse | 0.400' (10.16mm) |
| Sisemine diameeter - taastatud | 0.150' (3.81mm) |
| Omadused | - |
| Värv | Black |
| Baastoote number | IMCSN |








FIXED IND 6.8UH 600MA 400MOHM SM

FIXED IND 8.2UH 600MA 400MOHM SM

HEATSHRINK 1.1" X 25' BLACK

FIXED IND 5.6UH 650MA 300MOHM SM

FIXED IND 56UH 240MA 2.2 OHM SMD
HEATSHRINK 0.8" X 4' BLACK
HEATSHRINK 1.1" X 4' BLACK

HEATSHRINK 0.8" X 25' BLACK
HEATSHRINK 0.4" X 4' BLACK

FIXED IND 68UH 220MA 2.6 OHM SMD