| Tootja osanumber : | 929836-04-09 | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | 3M | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 929836-04-09(1).pdf929836-04-09(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 929836-04-09 |
|---|---|
| Tootja | 3M |
| Kirjeldus | CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 929836-04-09(1).pdf929836-04-09(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | 929 |
| Ristade vahe - paaritus | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.100' (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | 0.845' (21.46mm) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 2 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 18 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.100' (2.54mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 2.5A |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Pikkus - postitus | 0.510' (12.95mm) |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.235' (5.97mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | - |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin-Lead |
| Pistiku tüüp | Header |
| Baastoote number | 929836 |
| Taotlused | - |







CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM