| Tootja osanumber : | 45MIC 3M664X TP DISC 5" | RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | 3M | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | LAPPING FILM DIAMOND 45U 5" | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 45MIC 3M664X TP DISC 5"(1).pdf45MIC 3M664X TP DISC 5"(2).pdf45MIC 3M664X TP DISC 5"(3).pdf45MIC 3M664X TP DISC 5"(4).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 45MIC 3M664X TP DISC 5" |
|---|---|
| Tootja | 3M |
| Kirjeldus | LAPPING FILM DIAMOND 45U 5" |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 45MIC 3M664X TP DISC 5"(1).pdf45MIC 3M664X TP DISC 5"(2).pdf45MIC 3M664X TP DISC 5"(3).pdf45MIC 3M664X TP DISC 5"(4).pdf |
| Laius | - |
| Tüüp | Lapping Film |
| Seeria | 664X |
| Pakk | Bulk |
| Mikroni suurus | 45µ |
| Pikkus | - |
| Läbimõõt | 5.00' (127.00mm) |
| Värv | Amber |
| Baastoote number | 3M664X |
| Taotlused | Fiber Optic Connector Polishing |
| Abrasiivmaterjal | Diamond |
| Abrasiivraisk | - |
| Abrasiivsaste | - |







LAPPING FILM DIAMOND 45U 6" X 6"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 6" X 6"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 11"X9"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 50'X8"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 6" X 3"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 8"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 8" X 3"
LAPPING FILM DIAMOND 45U 4"

3M FILM DIAMOND LAPPING
LAPPING FILM DIAMOND 45U 11"X9"